Konya Dijitsu Servisi İletişim Bilgileri

🛠️ Servis Özelliği : Yetkili Servis
🌍 Hizmet Verdiği Bölgeler Konya ve çevresi.
📞 Dijitsu Servisi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 219 69 69
📅 Güncellenme Tarihi : 13.10.2023
✅ Yapılan İşlemler : Kurulum - Montaj - Bakım - Onarım
🦾 Ürünler : Dijitsu Televizyon Çamaşır Makinesi Bulaşık Makinesi Buzdolabı daha fazlası.
Firma Rehberi

Değerli beyaz eşya tüketicisi web sayfamıza hoşgeldiniz.Bu web sayfası Konya ilinde yer alan çeşitli işletmelerin iletişim bilgilerini rehber olarak paylaşmakta olup ilgili firmalarla hiçbir ilişkisi yoktur.Bugün burada yer alan yazımızda da Konya bölgesinde satın alabileceğiniz Dijitsu beyaz eşyalarından bahsedeceğiz. Dijitsu markası birçok farklı beyaz eşya ürününü kullanıcılarına sunmaktadır.Bu ürünler oldukça kaliteli ürünler olup uzun soluklu kullanabileceğiniz dayanıklı elektrikli ev aletleridir.Dijitsu ürünlere dair biraz değinecek olursak Buzdolabı Çamaşır Makinesi Bulaşık Makinesi bugün işletmelerin satış raflarında sıkça rastlayabileceğiniz cihazlardır.Bu ürünlerin teknik desteği konusunda Konya Dijitsu Servisi sizlere yardımcı olacak kurulum montaj söküm ve garanti başlatma işlemleri için yerel konumunuzda her türlü servis ihtiyacınızı gidereceklerdir.

Dijitsu buzdolapları ürünler arasında sıkça tercih edilen bir cihazdır. Dijitsu, farklı boyutlarda buzdolapları sunar. Bunlar arasında kapı sayısı, iç hacim ve enerji tasarrufu gibi özelliklerde farklılık gösterir. Ayrıca, no-frost özelliği gibi teknolojilerle de donatılmıştır.Dijitsu buzdolabı servisi ise bu cihazın satış sonrasında kurulum kutu açılımı montaj garanti başlatma gibi işlemlerini uzman teknisyenleri ve geniş servis ağı sayesinde yerine getirmektedir.Eğer yeni bir Dijitsu Buzdolabı aldıysanız ve Konya bölgesinde servis yazdırarak teknik servise ulaşmak istiyorsanız Konya Dijitsu Servisi için 0850 219 69 69 numaralı telefon ile iletişime geçebilir cihazınızın türünü konumunuzu ve iletişim bilgilerini müşteri hizmetlerine ilettikten sonra randevunuzu oluşturabilirsiniz.Buzdolaplarının dışında daha önce de bahsettiğimiz gibi satış raflarında Dijitsu bulaşık makinesine rastlayabilirsiniz.

Dijitsu bulaşık makineleri, enerji tasarrufu ve su tasarrufu sağlayan özelliklere sahiptir. Ayrıca, farklı program seçenekleriyle birlikte gelirler.Böylece kullanıcıya inovatif bir doğrultu da hizmet sunar görevlerini otomasyonla yerine getirirler.Dijitsu Müşteri Hizmetleri ise bu cihazların kurulumunda Dijitsu bulaşık makinesi fiyatları gibi diğer tüm konularda sizlere yardımcı olabilir.Dijitsu Servisi Konya ekibi aracılığıyla sizler de sıfır ve yeni aldığınız bulaşık makinelerinizin kurulumunu montajını garanti başlatma işlemlerini yaptırabilir mutfaklarınızdaki hoş görüntüsüyle cihazınızı kullanabilirsiniz.Dijitsu ürünler için müşteri hizmetleri numarası 0850 219 69 69’dir.Bu numara aracılığıyla herhangi bir marketten veya Dijitsu bayisi ile aldığınız ürünlerin kurulumunu yaptırabilirsiniz.

Son olarak Dijitsu çamaşır makinelerinden biraz bahsedelim. Dijitsu çeşitli yıkama programlarına sahip çamaşır makineleri gibi farklı türlerde çamaşır makinesi modelleri sunar. Yüksek kapasiteye sahip olan modelleri de bulunur.Kısa yıkama programları gibi çeşitli programlar sayesinde ev içerisinde sizlere çeşitli kolaylık sunarak bugün Dijitsu bayilerinde veya marketlerin satış raflarında yer alır.Bu ürünler için de yine sizlere Konya Dijitsu Servis ekipleri yardımcı olacak olup Dijitsu çamaşır makinesi kurulum montaj gibi işlemler için servis oluşturma işlemlerini 0850 219 69 69 numarasını arayarak yapabilirsiniz.

Bugün burada yer alan yazımızda çeşitli marketler de ve satış bayilerinde yer alan Dijitsu beyaz eşyalar hakkında ufak detaylar ve bilgiler sunduk.Önceden de belirttiğimiz şekilde tekrar belirtmeyi faydalı buluyoruz bizler tamamen firmalardan bağımsız rehber site niteliğinde kullanıcılara faydalı olabilmek adına bilgiler sunan bir web sayfasıyız.Bu nedenle firmalarla aranızda yaşanabilecek sorunlarda alakamız ve ilgimiz olmadığı için sorumluluk kabul etmiyoruz.Bilgilerde eksiklik veya yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız uyar kaldır sistemiyle çalışıyoruz.Bizlere firmarehberi-turkiye@outlook.com mail adresiyle ulaşabilirsiniz.

Konya Dijitsu Servisleri

1 Selçuklu Karatay Meram Ereğli
2 Akşehir Beyşehir Çumra Seydişehir
3 Ilgın Kulu Cihanbeyli Karapınar
4 Kadınhanı Sarayönü Bozkır Yunak
5 Hüyük Doğanhisar Altınekin Hadim
6 Çeltik Güneysınır Emirgazi Tuzlukçu
7 Akören Taşkent Derebucak Ahırlı
8 Derbent Halkapınar Yalıhüyük