Diyarbakır Tefal Servisi İletişim Bilgileri

🛠️ Servis Özelliği : Yetkili Servis
🌍 Hizmet Verdiği Bölgeler Diyarbakır ve çevresi.
📞 Tefal Servisi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 40 50
📅 Güncellenme Tarihi : 22.03.2024
✅ Yapılan İşlemler : Kurulum - Montaj - Bakım - Onarım
🦾 Ürünler : Tefal Televizyon Çamaşır Makinesi Bulaşık Makinesi Buzdolabı daha fazlası.
Firma Rehberi

Değerli beyaz eşya tüketicisi web sayfamıza hoşgeldiniz.Bu web sayfası Diyarbakır ilinde yer alan çeşitli işletmelerin iletişim bilgilerini rehber olarak paylaşmakta olup ilgili firmalarla hiçbir ilişkisi yoktur.Bugün burada yer alan yazımızda da Diyarbakır bölgesinde satın alabileceğiniz Tefal beyaz eşyalarından bahsedeceğiz. Tefal markası birçok farklı beyaz eşya ürününü kullanıcılarına sunmaktadır.Bu ürünler oldukça kaliteli ürünler olup uzun soluklu kullanabileceğiniz dayanıklı elektrikli ev aletleridir.Tefal ürünlere dair biraz değinecek olursak Buzdolabı Çamaşır Makinesi Bulaşık Makinesi bugün işletmelerin satış raflarında sıkça rastlayabileceğiniz cihazlardır.Bu ürünlerin teknik desteği konusunda Diyarbakır Tefal Servisi sizlere yardımcı olacak kurulum montaj söküm ve garanti başlatma işlemleri için yerel konumunuzda her türlü servis ihtiyacınızı gidereceklerdir.

Tefal buzdolapları ürünler arasında sıkça tercih edilen bir cihazdır. Tefal, farklı boyutlarda buzdolapları sunar. Bunlar arasında kapı sayısı, iç hacim ve enerji tasarrufu gibi özelliklerde farklılık gösterir. Ayrıca, no-frost özelliği gibi teknolojilerle de donatılmıştır.Tefal buzdolabı servisi ise bu cihazın satış sonrasında kurulum kutu açılımı montaj garanti başlatma gibi işlemlerini uzman teknisyenleri ve geniş servis ağı sayesinde yerine getirmektedir.Eğer yeni bir Tefal Buzdolabı aldıysanız ve Diyarbakır bölgesinde servis yazdırarak teknik servise ulaşmak istiyorsanız Diyarbakır Tefal Servisi için 444 40 50 numaralı telefon ile iletişime geçebilir cihazınızın türünü konumunuzu ve iletişim bilgilerini müşteri hizmetlerine ilettikten sonra randevunuzu oluşturabilirsiniz.Buzdolaplarının dışında daha önce de bahsettiğimiz gibi satış raflarında Tefal bulaşık makinesine rastlayabilirsiniz.

Tefal bulaşık makineleri, enerji tasarrufu ve su tasarrufu sağlayan özelliklere sahiptir. Ayrıca, farklı program seçenekleriyle birlikte gelirler.Böylece kullanıcıya inovatif bir doğrultu da hizmet sunar görevlerini otomasyonla yerine getirirler.Tefal Müşteri Hizmetleri ise bu cihazların kurulumunda Tefal bulaşık makinesi fiyatları gibi diğer tüm konularda sizlere yardımcı olabilir.Tefal Servisi Diyarbakır ekibi aracılığıyla sizler de sıfır ve yeni aldığınız bulaşık makinelerinizin kurulumunu montajını garanti başlatma işlemlerini yaptırabilir mutfaklarınızdaki hoş görüntüsüyle cihazınızı kullanabilirsiniz.Tefal ürünler için müşteri hizmetleri numarası 444 40 50’dir.Bu numara aracılığıyla herhangi bir marketten veya Tefal bayisi ile aldığınız ürünlerin kurulumunu yaptırabilirsiniz.

Son olarak Tefal çamaşır makinelerinden biraz bahsedelim. Tefal çeşitli yıkama programlarına sahip çamaşır makineleri gibi farklı türlerde çamaşır makinesi modelleri sunar. Yüksek kapasiteye sahip olan modelleri de bulunur.Kısa yıkama programları gibi çeşitli programlar sayesinde ev içerisinde sizlere çeşitli kolaylık sunarak bugün Tefal bayilerinde veya marketlerin satış raflarında yer alır.Bu ürünler için de yine sizlere Diyarbakır Tefal Servis ekipleri yardımcı olacak olup Tefal çamaşır makinesi kurulum montaj gibi işlemler için servis oluşturma işlemlerini 444 40 50 numarasını arayarak yapabilirsiniz.

Bugün burada yer alan yazımızda çeşitli marketler de ve satış bayilerinde yer alan Tefal beyaz eşyalar hakkında ufak detaylar ve bilgiler sunduk.Önceden de belirttiğimiz şekilde tekrar belirtmeyi faydalı buluyoruz bizler tamamen firmalardan bağımsız rehber site niteliğinde kullanıcılara faydalı olabilmek adına bilgiler sunan bir web sayfasıyız.Bu nedenle firmalarla aranızda yaşanabilecek sorunlarda alakamız ve ilgimiz olmadığı için sorumluluk kabul etmiyoruz.Bilgilerde eksiklik veya yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız uyar kaldır sistemiyle çalışıyoruz.Bizlere firmarehberi-turkiye@outlook.com mail adresiyle ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Tefal Servisleri

1 Bağlar Bismil Çermik Çınar Çüngüş
2 Dicle Eğil Ergani Hani Hazro
3 Kayapınar Kocaköy Kulp Lice Silvan
4 Sur Yenişehir